#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS# #MICRODATA#

Obchodní specialista/Manažer pro klíčové zákazníky

Pozice: Obchodní specialista/manažer
Specializace: Praktické lékařství pro děti a dorost
Lokalita: Praha 2, Vinohrady
Přidáno: 22. 5. 2023

Hledáme právě Tebe, pokud jsi:

  • Orientovaná/ý na zákazníka
  • Schopný/á naučit se rychle znát produkty a služby, které máme v portfoliu
  • Schopen/a analyzovat informace a organizovat práci s klienty a interními týmy
  • Jsi týmový hráč-sdílíš své zkušenosti a zároveň se od učíš od ostatních
  • Zodpovědný a spolehlivý

Co od Tebe očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Znalost zdravotnického, farmaceutického prostředí
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • PC znalosti MS Office, Word, Excel
  • Obchodní zkušenosti výhodou

Náplň práce:

  • Konzultace a prodej digitálních edukačních a komunikačních kampaní a projektů z oblasti zdravotnictví
  • Tvorba podkladů pro obchodní případy
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv
  • Účast na lékařských kongresech, prezentace společnosti a jejího portfolia

Co nabízíme:

  • Zázemí etablované firmy s 19letou historií
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Multisport kartu
  • Online poradnu s lékařem zdarma
  • Mobilní telefon, notebook

Kontaktní osoba

Martina Buryanová
E-mail: martina.buryanova@meditorial.cz

Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS#