Virtuální čekárna

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

pro všechny praktické lékaře a jejich pacienty jsme spojili síly dvou našich osvědčených projektů uLékaře.cz a proLékaře.cz a vytvořili jsme Virtuální čekárnu České republiky

Jedná se o jednoduchý, inovativní a bezpečný nástroj, který umožňuje praktickým lékařům pro dospělé i praktickým lékařům pro děti a dorost odkudkoliv a kdykoliv řešit s jejich registrovanými pacienty jejich zdravotní problémy online a v čase, který si sami určí.

Pokud se chcete do Virtuální čekárny zapojit, přihlaste se nejprve svým e-mailem a heslem na webu proLékaře.cz, popřípadě se zaregistrujte.

Chcete vědět, jak Virtuální čekárna funguje a jaké jsou její výhody? Podívejte se na naše video nebo si přečtěte náš článek.

Virtuální čekárna funguje online, k přístupu k ní není třeba instalovat žádný software, je jednoduše dostupná z mobilu nebo počítače, a navíc je v této době díky našim partnerům pro lékaře ZDARMA.

Máte nějaký dotaz či nápad na zlepšení? Potřebujete poradit s registrací? Napište nám e-mail na adresu lekar@virtualnicekarna.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 725 441 263. 

Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se